- 20%

Uriage – Xemose Soothing Eye Contour Treatment

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Xemose Soothing Eye Contour Treatment

Formuluar posaçërisht për konturet e syve të thatë dhe të irrituar, ky trajtim qetëson menjëherë dhe në mënyrë të qëndrueshme ndjesinë e thatësisë, dhe shqetësimit.Rivendos balancën e lëkurës duke e mbrojtur atë nga agresionet e jashtme (të ftohtit, erës, etj.)

 • Anti-irritim
 • Largon ndjesinë e tërheqjes
 • Teksturë jo ngjitëse
 • Pa aromë
 • Me acid hialuronik
 • Patenta Uriage Cerasterol për efikasitet të lartë dhe të qëndrueshëm në 48h.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni me delikatesë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në konturin e syve dhe qepallave.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua (Water, Eau), Dicaprylyl Ether, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Isononanoate, Glycerin, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Steareth-2, Steareth-21, 1,2-Hexenxancediolate (Beareth-21) 1, 2-Glenyxancediolate, Raphenxancediol (Beehescraycediol), Raphenxancediolate (Bee) Sterols, Sodium Sulfate Dextran Chlorphenesin, Sodium Hyaluronate Polyacrylate-13, Acrylate / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum Polyisobutene, O-Cymen-5-Ol, Tromethamine Raspberry Seed Oil / Palm Oil Aminopropanediol Esters, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Tocopherol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Xemose Soothing Eye Contour Treatment”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART