Uriage – Xemose Oleo Soothing Balm

2,850 Lekë

Balsam ushqyes, hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

Kategoritë: , , Etiketa: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Xemose Oleo Soothing Balm

Balsami qetësues Xémose ushqen intensivisht lëkurën e thatë deri në shumë të thatë. Vepron si anti-irritues, ka një veprim trefishtë hidratimi. Lëkura qetësohet dhe ushqehet falë formulës së pasur me gjalpë shea dhe gjalpë illipe. Lëkura e thatë ushqehet dhe është më e butë falë këtij balsami. Mund të përdoret në fytyrë dhe në trup.

 • Chronoxin
 • Cérasterol 2F
 •  TLR2
 • Ujë termal Uriage
 • Gjalpë Shea
 • Gjalpë Illipe
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik
 • Pa aromë

Udhëzime mbi përdorimin

Perdorimi: 1 deri 2 herë në ditë. Në mëngjes dhe/ose në mbrëmje. Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua (Water, Eau), C13-15 Alkane, Hydrogenated Polydecene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Ethylhexanoate, Isononyl Isononanoate, Beheneth-25, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Shorea Stenoptera Seed Butter , Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, O-Cymen-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Raspberry Seed Oil / Palm Oil Aminopropanediol Esters, Sodium Hydroxide, Asiaticosideroxide, Phytosphingosine, Borage Seed Oil Aminopropanediol Amides, Citric Acid.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Xemose Oleo Soothing Balm”

LART