- 20%

Uriage – Xemose Lipstick

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 880 Lekë.

Lipstick hidratuese për buzët

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Uriage Xemose Lipstick

Xémose Moisturizing Lips Care është një stick hidratues, qetësues dhe riparues i buzëve.

 • Hidraton buzët çdo ditë dhe i mbron nga agjentët e jashtëm.

Përbërësit aktiv:

 • Gjalpi shea –  ushqen intensivisht buzët e thata,
 • Vitaminat C & E – mbrojnë nga agresionet e jashtme falë veprimit të tyre antioksidant dhe kunder radikaleve të lira,
 • Acidi hialuronik –  siguron hidratim me çdo aplikim.

Hipoalergjik dhe pa parfum. I testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në buzë cdo herë që të keni nevojë.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

4gr

Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Paraffin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Copernica Cerifera Cera (Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, C 12-13 Alkyl Lactate, Cera Alba (Beeswax), Cetyl Alcohol, Borago Officinalis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Stearyl Glycyrrhetinate, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Uriage – Xemose Lipstick
 • .

  I vetmi qe funksionon vertet 😊

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART