Uriage – Xemose Lipo Replenishing Anti-Irritation Cream

2,950 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Lipo Replenishing Anti-Irritation Cream

Krem ushqyes dhe mbrojtës, qetëson menjëherë ndjesitë e irritmit. Absorbohet shpejt, nuk është i yndyrshëm dhe përshtatet mirë me lëkurën. Depërton menjëherë në të. Siguron ndjesi lehtësimi dhe freskie. Qetëson menjëherë falë patentës Kronoksinë. Vepron i trefishtë për lehtësim të shpejtë:

 • Cerasterol-2F rikthen dhe forcon barrierën e lëkurës
 • Kompleksi TLR2-Regul modulon barrierën
 • Uji termal i Uriage ekuilibron barrierën mikrobike
 • Pa aromë
 • Hipoalergjike

Udhëzime mbi përdorimin

Mund të përdoret nga bebet, fëmijët dhe të rriturit. Vendoseni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

400ml

AQUA (WATER, EAU) ● PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DICAPRYLYL ETHER ● GLYCERIN ● POLYSORBATE 60 ● BUTYLENE GLYCOL ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DICAPRYLYL ETHER ● GLYCERIN ● POLYSORBATE 60 ● BUTYLENE GLYCOL ● CETYL ALCOHOL ● STEEL SQUALANE POLYAC ● SODIUM-STEEL 100 SQUALANE (RAPESEED) STEROLS ● DIMETHICONE ● CHLORPHENESIN ● TOCOPHERYL ACETATE ● CETRIMONIUM BROMIDE ● o-CYMEN-5-OL ● PIROCTONE OLAMINE ● XANTHAN GUM ● RASPBERRY SEED OIL / PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ASTEROSTEDIOL ● PHYL-AMINOPROPANEDIOL ESTERSEDIOLS

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Xemose Lipo Replenishing Anti-Irritation Cream”

LART