Uriage – Tolederm Control Soothing Care

2,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Tolederm Control Soothing Care

Kremi Toléderm Control ka një formulë natyrore 94% që përshtatet me lëkurën intolerante dhe alergjike. Ky trajtim qetësues hidratues ndihmon në hidratimin intensiv të lëkurës.

3 përbërës me origjinë natyrore:

 • Uji termal i Uriage mbron, hidraton dhe riparon lëkurën;
 • Skalan perimesh i cili mbron dhe hidraton;
 • Poliuronidet nga algat me veti qetësuese, anti-irituese dhe mbrojtëse.

Uriage Toléderm Control Soothing Care është një trajtim i fytyrës i formuluar posaçërisht për lëkurë intolerante dhe alergjike.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, në lëkurë të pastër dhe të thatë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet me pompë

Sasia

40ml

Aqua (Water, Eau), Cetearyl Ethylhexanoate, Squalane, Dica Prylyl Ether, Diglycerin, Glycerin, Polyglyceryl-6 Distea Rate, 1,2-Hexanediol, Jojoba Esters, Acrylates / C10-30 Alkycerin, Glycerin, Polyglyceryl-6 Distea Rate, 1,2-Hexanediol, Jojoba Esters, Acrylates / C10-30 Alkeslate Crodophryphate, Cetoslate Crossophryprylate / C10ylatephone, C10ylate Crossholasprypryphryprylates / C10ylatelates / C10, 30matelates, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Xanthan Gum, Tocophe Ryl Acetate, Sodium Hydroxide, Hydrolyzed Algin, Tocopherol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Tolederm Control Soothing Care”

LART