- 20%

Uriage – Toléderm Control Fresh Soothing Eyecare

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,760 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Toléderm Control Fresh Soothing Eyecare

Uriage Toléderm Control Eye Fresh Soothing Care Eyecare është një hidratues i freskët, i formuluar posaçërisht për konturet e ndjeshme të syve. Vepron në qepallat, rrathët e errët të syve dhe fryrjen e tyre, falë formulës së tij bazuar në 3 përbërës aktivë:

 • Ujë termal Uriage
 • Poliuronidet e algave
 • Skualene vegjetale

Qetëson, hidraton menjëherë dhe ofron komoditet për lëkurat e ndjeshme. 97% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

 •  Testuar nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.
 • Pa konservantë
 • pa alkol
 • pa aromë
 • pH fiziologjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në konturin e syve.

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet me pompë

Sasia

15ml

Aqua (Water, Eau), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Squalane, Polyglyceryl-6 Distearate, Microcristalline Cellulose, Dicaprylyl Ether, 1,2-Hexanediol, Jojoba Esters, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroacetophenone, Potassium Cetyl Phosphate, Sodium Hydroxide, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Algin, Tocopherol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Toléderm Control Fresh Soothing Eyecare”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART