- 20%

Uriage – Thermal Water Cleansing Micellar Foam

Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 2,000 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Cleansing Micellar Foam

Uji micelar i cili kthehet në një shkumë të lehtë për të pastruar dhe hequr butësisht make up-in. Respekton ekuilibrin natyror të lëkurës i cili rifiton shkëlqimin dhe butësinë.

 • Heq make up-in
 • Lëkura rifiton shkëlqimin dhe butësinë
 • Detoksifikon
 • Largon të gjitha papastërtitë
 • I jep fytyrës freski
 • Pa sapun

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrë. Shpëlajeni me shumë ujë.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

AQUA (WATER, EAU) – DECYL GLUCOSIDE – BUTYLENE GLYCOL – SODIUM COCOYL GLUTAMATE – GLYCERIN – SODIUM METHYL COCOYL TAURATE – PARFUM (FRAGRANCE) – PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL – PHENUCOXYETERY OILATE – PHENUCOXYETERY – POLYQUATERNIUM-10 – SODIUM ACETATE – SODIUM CHLORIDE – PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Thermal Water Cleansing Micellar Foam”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART