- 20%

Uriage – Thermal Micellar Water (lëkurë normale-e thatë)

1,056 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Thermal Micellar Water (lëkurë normale-e thatë)

Uji termal micellar është ideal për heqjen e make up-it,  për të gjithë llojet e lëkurës. Surfaktantët e butë jojonikë, të cilët formojnë micelet, veprojnë si magnet që kapin në mënyrë efektive make up-in dhe papastërtitë.

Heq make up-in dhe pastron
Ky ujë micellar heq butësisht të gjitha papastërtitë nga lëkura.

Hidraton
I pasuruar me ekstrakt të boronicës, ky produkt hidraton lëkurën duke e lënë të butë.

Ruan nga tharja
Pasuruar me ujë termal hidratues.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me një tampon dhe pastroni butësisht fytyrën, sytë dhe qafën pa e shpëlarë.
Përfundoni duke aplikuar kujdesin tuaj të përditshëm.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Aqua (Water, Eau), Polysorbate 20, Poloxamer 184, Glycerin, Caprylyl / Capryl Glucoside, Cetrimonium Bromid, Polyaminopropyl Biguanide, Perfume (Fragrance), Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Macrocarpon (Cranberry) Fruit Macrocarpon (Extract)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Thermal Micellar Water (lëkurë normale-e thatë)”

LART