Uriage – Thermal Micellar Water (lëkurë e ndjeshme)

1,320 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Thermal Micellar Water (lëkurë e ndjeshme)

Uji termal micellar është ideal për heqjen e make up-it,  për të gjithë llojet e lëkurës. Surfaktantët e butë jojonikë, të cilët formojnë micelet, veprojnë si magnet që kapin në mënyrë efektive make up-in dhe papastërtitë.

Heq make up-in dhe pastron
Ky ujë micellar heq butësisht të gjitha papastërtitë nga lëkura.

Qetëson
Pasuruar me ekstrakt kajsie për fuqi qetësuese të shtuar.

Ruan nga tharja
Pasuruar me ujë termal hidratues.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me një tampon dhe pastroni butësisht fytyrën, sytë dhe qafën pa e shpëlarë.
Përfundoni duke aplikuar kujdesin tuaj të përditshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Aqua (Water, Eau), Polysorbate 20, Glycerin, Poloxamer 184, Caprylyl / Capryl Glucoside, Cetrimonium Bromide, Polyaminopropyl Biguanide, Perfume (Fragrance), Prunus Armeniaca (Apricotor) Fruit Acidtrrica (Apricotor) Fruit Acidtrrical

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Thermal Micellar Water (lëkurë e ndjeshme)”

LART