- 20%

Uriage – Thermal Micellar Water (lëkura mikse – të yndyrshme)

Original price was: 1,320 Lekë.Current price is: 1,056 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Thermal Micellar Water 

Uji termal micellar është ideal për heqjen e make up-it,  për të gjithë llojet e lëkurës. Surfaktantët e butë jojonikë, të cilët formojnë micelet, veprojnë si magnet që kapin në mënyrë efektive make up-in dhe papastërtitë.

Heq make up-in dhe pastron
Ky ujë micellar heq butësisht të gjitha papastërtitë nga lëkura.

Pastron
Pasuruar me ekstrakt molle jeshile  ky produkt normalizon sasinë e sebumit.

Ruan nga tharja
Pasuruar me ujë termal hidratues.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me një tampon dhe pastroni butësisht fytyrën, sytë dhe qafën pa e shpëlarë.
Përfundoni duke aplikuar kujdesin tuaj të përditshëm.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Aqua (Water, Eau), Polysorbate 20, Poloxamer 184, Caprylyl / Capryl Glucoside, Cetrimonium Bromide, Polyaminopropyl Biguanide, Glycerin, Perfume (Fragrance), Lens Esculenta (Lentil) Fruit Malle Exidtract, Citric Extract, Citric Fruit, Citrical Fruit, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Thermal Micellar Water (lëkura mikse – të yndyrshme)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART