Uriage – Roseliane Dermo-Cleansing Fluid

1,790 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Roseliane Dermo-Cleansing Fluid

Roseliane Dermo-Cleansing eliminon të gjitha papastërtitë ndërsa garanton tolerancë të lartë për lëkurat e ndjeshme që kanë tendencë ndaj skuqjeve. Me aromë të këndshme, ky locion me teksturë xheli i siguron lëkurës pastërti, freski dhe komoditet. Ky locion heq papastërtitë e fytyrës dhe syve pa shpëlarje. I pasur me ujë termal qetëson, zbut dhe freskon lëkurën falë veprimit të kombinuar të disa ekstrakteve bimore.

Përbërësit aktivë:

 • Ujë termal Uriage
 • Shea butter
 • Ekstrakte bimore
 • Vaji i bërthamës së kajsisë
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik
 • Pa sapun

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në të gjithë zonën e konturit të fytyrës, qafës dhe syve duke përdorur një tampon pambuku. Pa shpëlarje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

AQUA (WATER,EAU) – PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL – GLYCERIN – PEG-80 GLYCERYL COCOATE – 1,2-HEXANEDIOL – BUTYLENE GLYCOL – SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER – PHENOXYETHANOL – PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE – ISOHEXADECANE – ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER – TROMETHAMINE – POLYSORBATE 80 – o-CYMEN-5-OL – PARFUM (FRAGRANCE) – SORBITAN OLEATE – CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT – MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) FLOWER EXTRACT – PROPYLENE GLYCOL – CI 75470 (CARMINE) – CITRIC ACID – TOCOPHEROL – SODIUM CITRATE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Roseliane Dermo-Cleansing Fluid”

LART