Zbritje

Uriage – Roseliane CC Cream (SPF 30)

Original price was: 2,600 Lekë.Current price is: 2,080 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Roseliane CC Cream (SPF 30)

Uriage Roséliane CC Cream SPF30 me teksturë të qëndrueshme dhe jo të yndyrshme është një kujdes i dedikuar lëkurave të ndjeshme, me tendencë për skuqje. Unifikon, mbulon njëtrajtësisht skuqjen dhe hidraton lëkurën. Ofron mbrojtje nga UVA dhe UVB. I pasur me uje termal Uriage ka veti qetësuese dhe anti-irrituese.

Përbërësit aktivë:

 • Ujë termal Uriage
 • Cerasterol-2F
 • TLR2-REGUL Complex
 • Ekstrakt Ginseng
 • Pigment mbulues
 • UV filtra mbrojtës
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni në mëngjes në fytyrë dhe në mbrëmje vendosni kremin anti-skuqje.

Info. Shtesë

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Nuanca

Universal, Medium

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydrogenated Vegetable Oil, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Nylon-12, C20-22 Alkyl Phosphate, CI 77492 (Iron Oxides), C 20-22 Alcohols, CI 77491 (Iron Oxides), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methylphenyl Triazine, Diglycerin, Phenoxyethanol, Decyl Glucoside, Triacontanyl PVP, Parfum, Chlorphenesin, CI 77891 (Fragrance), Chlorphenesin, CI 77891 (Titanium Dioxide), Xanthan Gum, Mica, Brassica Campestris (Rapeseed), Sterols, O-Cymen-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Alumina, Sodium Hydroxide, Triethoxycaprylsilane, Phytosphingosine, Raspberry Seed Oil, Palm Oil, Aminopropanediol Esters, Silica, Bht, Panax Ginseng Root Extract, Tocopherol, Maltodextrin, Tin Oxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Roseliane CC Cream (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART