- 20%

Uriage – Roseliane Anti-Redness Cream

Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 2,240 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Roseliane Anti-Redness Cream

Uriage Roseliane Anti-Redness Cream parandalon dhe zvogëlon skuqjen. Siguron rehati të menjëhershme dhe lë lëkurën të butë, të qetësuar dhe të mbrojtur. I pasur me ujë termal Uriage me veti hidratuese dhe qetësuese dhe me cerasterol-2F që ristrukturon në mënyrë të qëndrueshme barrierën e lëkurës, ky krem ​​hidraton dhe siguron rehati të menjëhershme dhe afatgjatë të lëkurës.

Përbërësit aktivë:

 • Ujë termal Uriage
 • SK5R complex
 • Glycerine
 • TLR2-REGUL complex
 • Shea butter
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni çdo ditë në të gjithë fytyrën, duke shmangur konturin e syve. Duhet të përdoret dy herë në ditë për të qenë efektiv.

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

AQUA (WATER, EAU) ● CETEARYL ETHYLHEXANOATE ● CETEARYL ISONONANOATE ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DIGLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● POLYMETHYL METHACRYLATE ● PROPYLHEPTYL CAPRYLATE ● PTFE ● TAPIOCA STARCH ● CETYL ALCOHOL ● PENTAERYTHRITYL DISTEARATE ● STEARETH-2 ● STEARETH-21 ● DIMETHICONE ● PHENOXYETHANOL ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● GLYCERYL STEARATE ● PEG-100 STEARATE ● RASPBERRY SEED OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS ● SODIUM POLYACRYLATE ● CHLORPHENESIN ● PARFUM (FRAGRANCE) ● CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) ● MICA ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● TOCOPHERYL ACETATE ● o-CYMEN-5-OL ● XANTHAN GUM ● PANAX GINSENG ROOT EXTRACT ● BIOSACCHARIDE GUM-1 ● ASIATICOSIDE ● PHYTOSPHINGOSINE ● SORBITOL ● MALTODEXTRIN ● POLYMETHYLSILSESQUIOXANE ● ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT ● CI 14700 (RED 4) ● ASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACT ● POTASSIUM SORBATE ● SODIUM HYDROXIDE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Roseliane Anti-Redness Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART