- 20%

Uriage – Roseliane Anti-Redness Cream (SPF 30)

1,880 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Roseliane Anti-Redness Cream (SPF 30)

Uriage Roseliane Anti-Redness Cream zvogëlon skuqjen dhe siguron mbrojtje të lartë anti-UVA/UVB për të parandaluar skuqjen. Siguron rehati të menjëhershme dhe lë lëkurën të butë, të qetësuar dhe të mbrojtur. I pasur me ujë termal Uriage me veti hidratuese dhe qetësuese dhe me cerasterol-2F që ristrukturon në mënyrë të qëndrueshme barrierën e lëkurës, ky krem ​​hidraton dhe siguron rehati të menjëhershme dhe afatgjatë të lëkurës.

Përbërësit aktivë:

 • Ujë termal Uriage
 • SK5R complex
 • Cerasterol-2F
 • TLR2-REGUL complex
 • Ekstrakt ginseng dhe alga
 • Kompleks filtrimi SPF 30
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në fytyrë në mëngjes.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Aqua (Water, Eau), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Carbonate, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polymethyl Methacrylate, Tapioca Starch, Steareth-2, Steareth-21, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Cetyl Alcohol, Chlorphenesin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, O-Cymen-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Polysorbate 60, Raspberry Seed Oil/Palm Oil Aminopropanediol Esters, Sorbitan Isostearate, Polymethylsilsesquioxane, Sorbitol, Citric Acid, Asiaticoside, Phytosphingosine, Bht, Panax Ginseng Root Extract, Maltodextrin, Ci 14700 (Red 4), Tocopherol, Ascophyllum Nodosum Extract, Asparagopsis Armata Extract, Potassium Sorbate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Roseliane Anti-Redness Cream (SPF 30)”

LART