- 20%

Uriage – Refreshing Make-Up Removing Jelly

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,760 Lekë.

Pastrues në formë xheli që pastron makeup-in dhe papastërtitë e fytyrës

Përshkrimi i Produktit

Uriage Refreshing Make-up Removing Jelly

Refreshing Make-Up Removing Jelly është një pastrues në formë xheli, i përshtatshëm për lëkura normale dhe mikse, që heq make-up dhe pastron lëkurën nga papastërtitë.

 • 94% e përbërësve janë me origjinë natyrale.
 • I testuar oftalmologjikisht dhe dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me majat e gishtave në sytë dhe fytyrën pak të lagur. Masazhojeni butësisht me një copë pambuku nëse është e nevojshme, më pas shpërlajeni.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Aqua (Water, Eau), Poloxamer 184, Propanediol, Caprylyl/Capryl Glucoside, 1,2-Hexanediol, Triethyl Citrate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxyacetophenone, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Glycerin, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Refreshing Make-Up Removing Jelly”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART