- 20%

Uriage – Pruriced Soothing Gel

Original price was: 1,590 Lekë.Current price is: 1,272 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Pruriced Soothing Gel

Xhel me teksturë jo të yndyrshme i cili qetëson lëkurën e të irrituar. Formula me tolerancë të lartë eliminon ndjenjën e kruajtjes dhe siguron një ndjenjë freskie të menjëhershme. I pasuruar me ujë termal Uriage dhe kalaminë, ky xhel qetëson në mënyrë efektive ndjesitë e tërheqjes në lëkurë.

 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik
 • Pa fragrancë

Udhëzime mbi përdorimin

Përhapeni butësisht në një shtresë të hollë mbi zonën e prekur. Përdoreni aq shpesh sa ju nevojitet.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Atopike, E thatë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

AQUA (WATER, EAU) – GLYCERIN – CALAMINE – TALC – MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE – CALCIUM GLUCONATE – GLYCINE – PHENOXYETHANOL – XANTHAN GUM – CITRIC ACID – DIAZOLIDINYL UREA.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Pruriced Soothing Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART