- 20%

Uriage – Power 3 Deodorant

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,200 Lekë.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Power 3 Deodorant

Ky deodorant vepron në mënyrë efektive në djersitje gjatë gjithë ditës dhe lufton aromat. Parandalon njollat ​​e bardha dhe të verdha.

Deodorant Power 3 siguron një ndjenjë të freskët dhe të pastër për 24 orë.

 • Kripërat e aluminit kontrollojnë djersitjen.
 • Kompleksi i përbërësve anti-bakterial dhe anti-enzimë lufton aromat në mënyrë efektive.
 • Qetëson lëkurën e ndjeshme.
 • Pasuruar me ujë termal dhe përbërës qetësues.

Udhëzime mbi përdorimin

I lehtë për t’u përdorur, aplikoni deodorantin roll on në lëkurë të pastër dhe të thatë. Mos e aplikoni në lëkurë të irrituar.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

AQUA (WATER, EAU) ● ALUMINUM CHLOROHYDRATE ● BUTYLENE GLYCOL ● DIMETHICONE ● STEARETH-2 ● TRIETHYL CITRATE ● STEARETH-21 ● PROPANEDIOL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6 ● TETRASODIUM EDTA ● BISABOLOL ● ETHYLHEXYLGLYCERIN ● RHAMNOSE ● t-BUTYL ALCOHOL ● GLUCOSE ● GLUCURONIC ACID

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Power 3 Deodorant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART