Zbritje

Uriage – Hyseac Xhel Larës

(2 përshtypje mbi produktin)

1,384 Lekë2,240 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyseac Xhel Larës

Xheli larës HYSÉAC eliminon papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke u përshtatur në mënyrë të përsosur me epidermën. Shplarja lehtësisht e xhelit, pamja e tij shkumuese në kontakt me ujin dhe aroma e tij e lehtë karakteristike për gamën Hyséac e bëjnë atë një produkt shumë të këndshëm për t’u përdorur në përkujdesjen ditore. Lëkura është më e shëndetshme dhe e freskët. Formuluar posaçërisht për lëkurën mikse-të yndyrshme, ky xhel eliminon papastërtitë dhe sebumin e tepërt.

Përbërësit dhe karakteristikat:

 • Ujë termal Uriage
 • Piroctone olamine
 • Glycocolle
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik
 • Jo-komedogjene
 • pH fiziologjik

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të vogël xheli në duar dhe aplikojeni në fytyrë dhe trupin e lagur. Shpëlajeni tërësisht. Përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje.

Info. Shtesë

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml, 500ml

Aqua (Water, Eau) – Sodium Laureth Sulfate – Peg-80 Glyceryl Cocoate – Sodium Cocoamphoacetate – Ppg-2 Hydroxyethyl Cocamide – Coco-Glucoside – Glyceryl Oleate – Sodium Laureth-Sodium Laureth-8 Sodium Sodium Laureth – Sodium Laureth – Ppg-8 Sodium Laureth – Sodium Laureth-8 – Sodium Laureth-8 Sodium Laureth-8 Sodium-Laureth-Ethy-Ethyethy-Ethy-8 -2 Hydroxyethyl Coco / Isostearamide – Citric Acid – Piroctone Olamine – Sodium Oleth Sulfate – Magnesium Laureth Sulfate – Perfume (Fragrance) – Magnesium Laureth-8 Sulfate – Magnesium Oleth Sulfus Sulfate – Magnesium Oleth Sulxulfus – Pholobanite / Steholobis / Leafanite Oletholeth Sulxulfus – Phuloby

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Uriage – Hyseac Xhel Larës
 • Analina L.

  Shum i mire per lekura mikse tani ne dimer, e pastron fytyren pa e thare ate.

 • Dorina Y. (blerës i verifikuar)

  Fantastik

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART