Uriage – Hyseac SOS Paste

1,590 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyseac SOS Paste

Uriage Hyseac SOS Paste vepron që nga nata e parë duke përshpejtuar procesin e maturimit të akneve. Me formulën e saj, kombinon veprimin e pastrimit të vajit të shistit me argjilë dhe zink të gjelbër. Përveç këtyre përbërësve aktivë specifik, vepron dhe uji termal Uriage, i cili ndihmon në qetësimin e lëkurës.

Përbërësit aktivë dhe karakteristikat:

 • Ujë termal Uriage
 • Schist extract
 • Green clay
 • Zink
 • Pa fragrancë
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni lokalisht tek aknet në mbrëmje. Lëreni gjithë natën. Shpëlajeni ditën tjetër dhe vëzhgoni rezultatin. Nëse është e nevojshme, riaplikojeni sërish natën tjetër.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

15gr

Zinc Oxide, Oleic/Linoleic/Linolenic/Polyglycerides, Aqua (Water, Eau), Illite, Talc, Tridecyl Trimellitate, Octyldodecanol, Cera Alba (Beeswax), Steareth-2, Sodium Shale Oil Sulfonate, Disteardimonium Hectorite, 1,2-Hexanediol, Propylene Carbonate, 4-Terpineol, Salicylic Acid

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Hyseac SOS Paste”

LART