- 20%

Uriage – Hyseac Purifying Toner

Original price was: 2,150 Lekë.Current price is: 1,720 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyseac Purifying Toner

Tonik i cili ngushton poret, përsos teksturën e lëkurës dhe eleminon shkëlqimin falë një kombinimi me acide mikro-eksfoliant (glikolike, malike dhe laktike). Ndihmon në eleminimin e qelizave të vdekura dhe stimulon ripërtëritjen e qelizave, duke i dhënë lëkurës një pamje më të freskët, të ndritshme dhe gjithashtu të butë. Eleminon papërsosmëritë e lëkurës dhe ofron një ndjesi freskie. Përfundimisht lëkura do të jetë e matifikuar.

 • Jo komedogjenik
 • Testuar dermatologjikisht
 • Pa parabene
 • Pa silikone
 • Pa sulfate

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni tonikun pas pastrimit të fytyrës dhe para aplikimit të rutinës ditore. Vendoseni në të gjithë fytyrën duke i kushtuar vëmendje zonës T dhe ballit. Shmangni kontaktin me sytë. Pa shpëlarje. Përdoreni njëherë në ditë.

Firma

Uriage

Mosha

12+

Forma

Shishe

Sasia

250ml

AQUA (WATER, EAU) – ALCOHOL – GLYCERIN – GLYCOLIC ACID –MALIC ACID – SODIUM HYDROXIDE – LACTIC ACID – GLYCIN – PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL – PENTYLENE GLYCOL – LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACTS – PARFUM (FRAGRANCE) – SODIUM BENZOATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Hyseac Purifying Toner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART