- 20%

Uriage – Hyseac Purifying Oil

Original price was: 1,700 Lekë.Current price is: 1,360 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyseac Purifying Oil

Uriage Hyseac Purifying Oil është hapi i parë thelbësor për lëkurë të pastër, dhe të butë. Ky vaj pastron butësisht lëkurën nga papastërtitë. Pa mbetje yndyrore, lë lëkurën të freskët dhe të pastër. Në kete produkt kombinohet vaji i farës së zezë, i njohur për vetitë e tij pastruese, me një derivat të acidit malik me funksion keratorregullues që zhbllokon poret dhe heq sebumin e tepërt. Baza e saj e butë për heqjen e përbërjes me vaj luledielli mund të përdoret në të gjithë fytyrën dhe largon edhe make up-in e papërshkueshëm nga uji. I pasur me vitaminë E antioksidante.

Përbërësit aktivë

 • Vaj luledielli
 • Vaj i farës së zezë
 • Derivat i acidit Malik
 • Derivat i Vitaminës E

Udhëzime mbi përdorimin

 • Vendosni 1 ose 2 pompa vaji në pëllëmbët e duarve të thata.
 • Aplikojeni me delikatesë në fytyrë të thatë duke përdorur lëvizje rrethore.
 • Shtoni pak ujë për të përzier vajin i cili kthehet në qumësht.
 • Shpëlajeni tërësisht.
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

Paraffinum Liquidum (Mineral Oil) – Caprylic / Capric Triglyceride – Peg-20 Glyceryl Triisostearate – Di-C12-13 Alkyl Malate – Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil – Nigella Sativa Seed Oil – Perfume (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Hyseac Purifying Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART