Uriage – Hyseac New Skin Serum

2,290 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyseac New Skin Serum

Kujdes i përforcuar kundër akneve. Ky serum përfshin përbërës të fuqishëm aktivë dermatologjikë për rezultate të dukshme në 7 ditë. Falë bashkimit të 3 patentave ekskluzive dhe zinkut matifikues, ai vepron shpejt për të zvogëluar imperfeksionet dhe për të parandaluar përsëritjen e tyre. Formula e tij përfshin një kompleks rregullatorësh kerativë AHA [Malic + Lactic + Glycolic] dhe një ekstrakt bimor ngushtues poresh për të rafinuar teksturën e lëkurës për një pamje të shndritshme. Falë ujit termal Uriage e lë lëkurën të hidratuar dhe të butë.

Karakteristikat:

 • 3 Patenta (TLR2 REGUL, MPA REGUL, LICORICE)
 • 6% AHA complex (Malik, Glikolik, Laktik)
 • Ekstrakt bimor ngushtues poresh
 • Zink
 • Ujë termal Uriage

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Ky produkt përmban AHA, përdorni një produkt mbrojtës nga dielli në rast ekspozimi.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water, Eau), Dimethicone, Propanediol, Polysorbate 20, Glycolic Acid, Malic Acid, Sodium Polyacryloyldi- Methyl Taurate, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, 1,2-Hexin- Glycolycol, 1,2-Hexin- Glycoliol, 1, 2-Hexanediol, Glycolycol, 1, 2-Hexan-Hexanediol, Sodium -11, Glycine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Chlorphenesin, Pentylene Glycol, Perfume (Fragrance), Phytosphingosin, Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract, Xanthan Gum, Zinc Lactaoth, Glyza- Inrate, Benza- Side, Asiodrate, Asiodatic Caprylyl Glycol, Decyl Glucoside, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Hyseac New Skin Serum”

LART