Uriage – Hyseac Hydra

2,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyseac Hydra

HYSÉAC HYDRA është aleati i përsosur për lëkurën që është tharë nga trajtimet pasi sjell rehati të menjëhershme dhe afatgjatë. Formula e saj e pasuruar me TLR2 REGUL (patentë Uriage) dhe ekstrakt kaktus dardhe të cilët përforcojnë efektin qetësues të produktit dhe japin rehati të menjëhershme. Me kompleksin e patentuar Cerasterol-2F, ndihmon në rindërtimin dhe forcimin e barrierës së lëkurës. Përbërësit aktivë sigurojnë hidratim afatgjatë.

Karakteristikat & përbërësit aktivë:

 • Ujë termal Uriage
 • Cerasterol-2F
 • TLR2
 • Ekstrakt kaktus dardhe
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik
 • Oil-free

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastruar plotësisht, të thatë. Shmangni kontaktin me sytë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Hyseac Hydra”

LART