- 25%

Uriage – Hyséac 3 Regul Global Tinted (SPF 50+)

1,725 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyséac 3 Regul Global Tinted SPF50+

Siguron një mbrojtje shumë të lartë kundër UVA dhe UVB për të kufizuar rikthimit dhe shfaqjen e njollave dhe shenjave që shkaktohen nga dielli. Unifikon, përsos teksturën e fytyrës dhe ka efekt mbulues mbi aknet. Minimizon dukshëm pikat e zeza dhe imperfeksionet e fytyrës. Hidraton lëkurën dhe lë përfundim mat. Ideuar posaçërisht për lëkurat mikse-të yndyrshme me tendencë akneike.

 • Jo-komedogjenik

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes në fytyrë të pastruar plotësisht dhe të thatë. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

AQUA (WATER, EAU) ● ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE ● CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) ● DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● OCTOCRYLENE ● DICAPRYLYL CARBONATE ● NYLON-12 ● STEARETH-2 ● STEARETH-21 ● DIMETHICONE ● CETYL ALCOHOL ● HYDROGENATED VEGETABLE OIL ● BUTYLENE GLYCOL ● POTASSIUM CETYL PHOSPHATE ● TROMETHAMINE ● LACTIC ACID ● PARFUM (FRAGRANCE) ● CI 77492 (IRON OXIDES) ● PHENOXYETHANOL ● HYDROGENATED PALM KERNEL GLYCERIDES ● GLYCERYL STEARATE ● PEG-100 STEARATE ● CI 77491 (IRON OXIDES) ● CHLORPHENESIN ● POLYACRYLATE-13 ● TETRASODIUM EDTA ● XANTHAN GUM ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● POLYISOBUTENE ● HYDROGENATED PALM GLYCERIDES ● CI 77499 (IRON OXIDES) ● o-CYMEN-5-OL ● SALICYLIC ACID ● TOCOPHERYL ACETATE ● ALUMINA ● TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE ● PROPANEDIOL ● POLYSORBATE 20 ● SORBITAN ISOSTEARATE ● ASIATICOSIDE ● GLYCYRRHIZA INFLATA ROOT EXTRACT ● PHYTOSPHINGOSINE ● BHT ● TOCOPHEROL ● RHAMNOSE ● LENS ESCULENTA (LENTIL) FRUIT EXTRACT ● GLUCOSE ● GLUCURONIC ACID ● ETHYLHEXYLGLYCERIN

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Hyséac 3 Regul Global Tinted (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART