Uriage – Hyseac Fluid (SPF 50+)

2,350 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyseac Fluid SPF50+

HYSÉAC Fluid SPF50 + ofron mbrojtje efektive nga dielli me vetitë e përshtatura posaçërisht për lëkurën mikse-të yndyrshme me teksturë jo ngjitëse. Ofron një mbrojtje shumë të lartë UVA-UVB falë një kompleksi të ri shumë efektiv filtrimi pa octocrylene.Ekstremisht hidratues, ky produkt përmban përbërës aktivë që zvogëlojnë dehidratimin. Siguron një efekt të qëndrueshëm matifikues falë ekstraktit të jamballit, i cili zvogëlon sebumin e tepërt dhe në këtë mënyrë parandalon shfaqjen e njollave të reja.

Përbërësit aktivë:

 • Ujë termal Uriage
 • Kompleks efektiv filtrimi
 • Ekstrakt likuiricia
 • Agjent matifikues
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik
 • Pa alkool

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të mjaftueshme në mënyrë të njëtrajtshme para se të ekspozoheni në diell. Aplikoni përsëri çdo dy orë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua (Water, Eau), Dicaprylyl Carbonate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol[Nano], Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Nylon-12, C20-22 Alkyl Phosphate, Glycerin, C20-22 Alcohols, Decyl Glucoside, Butylene Glycol, Dimethicone, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Triacontanyl Pvp, Benzoic Acid, Tetrasodium Edta, O-Cymen-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Citric Acid, Glycyrrhiza Inflata Root Extract

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Hyseac Fluid (SPF 50+)”

LART