Uriage – Hyseac Cleansing Cream

1,750 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyseac Cleansing Cream

Krem larës i cili eliminon papastërtitë dhe sebumin e tepërt nga lëkura. Kompleksi i patentuar Cerasterol-2F ristrukturon, ushqen dhe qetëson lëkurën. Ky krem ​​mund të përdoret si në fytyrë ashtu edhe në trup. Lëkura do të jetë më e pastër, e freskët dhe e shëndetshme.

Përbërësit aktivë:

 • Piroctone Olamine – agjent i fuqishëm antifungale, ndihmon në pastrimin e lëkurës duke rregulluar florën e saj bakteriale.
 • Uji termal Uriage – i pasur me kripëra minerale qetëson lëkurën dhe lehtëson ndjesitë e shqetësimit.

Karakteristikat:

 • Jo-komedogjenik.
 • Pa sapun.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni kremin mbi lëkurën e lagur. Masazhojeni butë duke krijuar shkumë, më pas shpëlajeni. Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje. Shmangni kontaktin me sytë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

10+

Forma

Tubet

Sasia

150ml

AQUA (WATER, EAU) – SODIUM LAURETH SULFATE – PEG-80 GLYCERYL COCOATE – SODIUM COCOAMPHOACETATE – PPG-2 HYDROXYETHYL COCAMIDE – COCO-GLUCOSIDE – GLYCERYL OLEATE – SODIUM LAURETH-8 SULFATE – SODIUM METHYL COCOYL TAURATE – GLYCINE – SODIUM CHLORIDE – PPG-2 HYDROXYETHYL COCO/ISOSTEARAMIDE – CITRIC ACID – PIROCTONE OLAMINE – SODIUM OLETH SULFATE – MAGNESIUM LAURETH SULFATE – PARFUM (FRAGRANCE) – MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE – MAGNESIUM OLETH SULFATE – EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT – PHENOXYETHANOL – SODIUM METABISULFITE.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Hyseac Cleansing Cream”

LART