- 20%

Uriage – Hyseac Bi-Stick

Original price was: 1,750 Lekë.Current price is: 1,400 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage Hyseac Bi- Stick

Hyseac Bi-Stick , i thjeshtë dhe i shpejtë në përdorim, është një kujdes i dyfishtë falë 2 veprimeve të tij plotësuese. Një trajtim thelbësor për t’u marrë kudo për lëkurë të përsosur.

Locioni hidroalkoolik, i pasur me agjentë keratolitikë dhe anti-seborreikë, përthajnë imperfeksionet duke e qetësuar lëkuren falë ujit termal Uriage.

Stick-u korrigjues me ngjyrë, i përbërë nga përbërës të butë, mbulon papërsosmëritë dhe ofron një veprim qetësues dhe pastrues falë kompleksit TLR2-Regul dhe një agjenti antibakterial.

 • Përbërësit kryesorë aktivë BHA/AHA

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni locionin lokalisht dhe lëreni të thahet për disa sekonda, më pas aplikojeni stick-un tek zona problematike dhe përhapeni butësisht.

Mund të aplikohet para ose pas fondatinës.

Riaplikohet në prekje të vogla deri në 4 herë në ditë.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

1g, 3mg

LOTION
Aqua, Alcohol, Glycolic Acid, Malic Acid, Salicylic Acid, Uriage Thermal Spring Water, Arginine, Sodium Hydroxide, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, CI 42090 (Blue 1).

STICK
Di-Ci-12-13 Alkyl Malate, Cetearyl Isononanoate, CI 77891 (Titanium Dioxide), Ozokerite, Candellila Ceta (Euphorbia Cerifera (Candellila) Wax), Polybutene, Silica, Cera Microcristallina (Microcristallne Wax), CI 77492 (Iron Oxides), Copernica Cerifera Cera (Copernica Cerifera (Carnauba) Wax), Glycolic Acid, C 30-50 Alcohols, Trimethoxycaprylylsilane, CI 77491 (Iron Oxides), Piroctone Olamine, CI 77499 (Iron Oxides), Phytosphingosine, Asiaticoside.

LOTION
3 mg

STICK
1 g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Hyseac Bi-Stick”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART