Uriage – Hyseac 3 Regul

2,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyseac 3 Regul

Uriage – Hyseac 3 Regul është një produkt specifik hidratues për lëkurat me imperfeksione duke përshirë aknet dhe pikat e zeza. Kufizon shfaqjen e njollave ​​dhe pikave të zeza falë një kompleksi me performancë të lartë të përbërësve aktivë dhe ujit termal. Fytyra do të jetë e hidratuar, tekstura e butë dhe poret e zvogëluara. Falë ekstraktit të Liquorice, kufizon sebumin e tepërt dhe shfaqjen e njollave të reja.

Përbërësit aktivë:

 • Ujë termal Uriage
 • MPA-REGUL TLR2-REGUL Liquorice
 • Kompleks AHA and BHA
 • Piroctone olamine
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjen
 • Oil free

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastruar plotësisht dhe të thatë. Shmangeni kontaktin me sytë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water, Eau), Di-C12-13 Alkyl Malate, Dicaprylyl Ether, Polymethyl Methacrylate, Tapioca Starch, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Diglycerin, Glycerin, Malic Acid, Steareth-2, Steareth-21, Lactic Acid, Pentaerythrityl Distearate, Butylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Jojoba Esters, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Parfum (Fragrance), Peg-100 Stearate, Propanediol, Tocopheryl Acetate, Polyglycerin-3, Piroctone Olamine, Xanthan Gum, Phytosphingosine, Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract, Polymethylsilsesquioxane, Salicylic Acid, Zinc Lactate, Asiaticoside, Acacia Decurrens Flower Cera (Acacia Decurrens Flower Wax), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Phenoxyethanol, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Ethylhexylglycerin, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Hyseac 3 Regul”

LART