Uriage – Hyseac 3 Regul Global Tinted Care (SPF 30)

(2 përshtypje mbi produktin)

2,450 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Hyseac 3 Regul Global Tinted Care SPF30

Uriage – Hyseac 3 Regul Global Tinted Care SPF30 është një produkt specifik për eleminimin e papërsosmërive të lëkurës duke përshirë aknet dhe pikat e zeza. Unifikon natyrshëm fytyrën dhe kufizon shfaqjen e shenjave të lidhura me diellin siç janë njollat. Kompleksi i filtrave UVA-UVB siguron mbrojtje të lartë nga dielli për të kufizuar rishfaqjen e akneve apo njollave. Formula e saj me mbulim të natyrshëm unifikon fytyrën dhe redukton dukshmërinë e imperfeksioneve, duke siguruar një përfundim mat. Ekstrakti i jamballit kufizon sebumin e tepërt për një pamje të qëndrueshme mat.

Karakteristikat:

 • Ujë termal Uriage
 • Kompleks i filtrit UVA-UVB
 • 3 Patenta Uriage: MPA-Regul, TLR2-Regul dhe jamball 
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik
 • Jo-komedogjene

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes në fytyrën e pastruar dhe të thatë në mënyrë të njëtrajtshme. Shmangeni kontaktin me sytë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Aqua (Water,Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene, Dicaprylyl Carbonate, Nylon-12, Steareth-2, Steareth-21, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Butylene Glycol, Potassium Cetyl Phosphate, Tromethamine, Lactic Acid, Fragrance (Fragrance), Ci 77492 (Iron Oxides), Phenoxyethanol, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearinas-Ciodry Oxides, Polyrate, Chenlor-Oxides 77491 (Oxides) (13) (Peg-100) Edta, Xanthan Gum, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polyisobutene, Hydrogenated Palm Glycerides, Ci 77499 (Iron Oxides), O-Cymen-5-Ol, Salicylic Acid, Tocopheryl Proetlycylic Acid, Tocopheryl Proetlycapetate, Alxopheryl Proetlyceride, Alxopheryl Proetlyceride, Alxoholycapetate, Sorbitan Isostearate, Asiaticoside, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Phytosphingosin, Bht, Tocopherol, Rhamnose, Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract, Glucose, Glucuronic Acid, Ethylhexylglycerin

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Uriage – Hyseac 3 Regul Global Tinted Care (SPF 30)
 • .

  Super produkt, ka mbulim te mire ,,fytyra nuk yndyroset rri perfekt.

 • .

  Super produkt,mbulim super me shume se 8 ore lekure pa yndyre,

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART