- 20%

Uriage – Fresh Deodorant

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,200 Lekë.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Fresh Deodorant

Deodorant i parë pa alkool me gur alum për një efekt të dyfishtë mineral 24-orëshe kundër aromave dhe djersitjes.

Guri i alumit është një agjent i fuqishëm anti-bakterial, kundër aromës dhe djersitjes.

Ky deodorant përthith shpejt lagështirën për një përfundim të butë.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë para çdo përdorimi. Aplikojeni nga një largësi 15cm nga sqetullat.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

125ml

Butane, Isododecane, Isobutane, Propane, Potassium Alum, Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Perfume (Fragrance), Dimethiconol, Propylene Carbonate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Fresh Deodorant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART