Uriage – First Solid Wash Creme

1,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – First Solid Wash Creme

Ky krem ​​pastrues solid pastron dhe mbron lëkurën delikate të foshnjës. Formula e tij komplekse [Uri termal Uriage + Edelweiss organik] sjell rehati të menjëhershme.

 • Baza e sapunit e pasuruar me agjentë super të pasur pastron butësisht lëkurën e foshnjës, madje edhe atë më delikate.
 • I pasuruar me gjalpë shea dhe vaj luledielli, ky krem ​​pastrues i fortë ushqen dhe ruan filmin hidrolipidik të foshnjës. Lëkura e foshnjës është e butë, elastike dhe me aromë të këndshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Në mëngjes dhe/ose në mbrëmje. Shkumoni mirë më pas shpëlajeni me ujë të pastër.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Sasia

100g

SODIUM OLIVATE – SODIUM COCOATE – SODIUM STEARATE – AQUA (WATER, EAU) – GLYCERIN – PERFUME (FRAGRANCE) -BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER – COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL – SODIUM CHLORIDE – GLYCERIN – SODIUM CHLORIDE – SODIUM LAURORIDE – SODIUM LAUROTE – TODIUM LAURUM FLOWER / LEAF EXTRACT – CITRIC ACID

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – First Solid Wash Creme”

LART