Uriage – Eye Make Up Remover

1,712 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Eye Make Up Remover

Formula e heqësit të make up-it  është krijuar posaçërisht sy të ndjeshëm. Ju lejon të hiqni shpejt edhe make up-in intensiv.

Heq make-up
Efikasiteti i heqjes së make up-it qëndron në formulën bifazike: faza e yndyrshme tret make -upin e papërshkueshëm nga uji ndërsa faza ujore kufizon njdesinë e yndyrosjes.

Qetëson
Falë ujit të lulediellit dhe ujit termal, ky pastrues make-upi zbut dhe sjell mirëqenie.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë para çdo përdorimi dhe aplikojeni me një tampon pambuku.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

100ml

AQUA (WATER, EAU) ● ISOHEXADECANE ● 1,2-HEXANEDIOL ● BUTYLENE GLYCOL ● CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER ● CAPRYLYL / CAPRYL GLUCOSIDE ● POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE ● CITRIC ACID ● CI 42090 (BLUE 1)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Eye Make Up Remover”

LART