- 20%

Uriage – Extra Rich Dermatological Gel

Original price was: 2,650 Lekë.Current price is: 2,120 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Extra Rich Dermatological Gel

I freskët dhe i butë, ky xhel pastron dhe përmirëson komoditetin e lëkurës duke respektuar filmin hidrolipidik. Lëkura mbetet e pastër, e hidratuar dhe e qetësuar. Një produkt i këndshëm për t’u përdorur çdo ditë nga e gjithë familja.

Pastron

Baza pastruese e butë pa sapun eliminon të gjitha papastërtitë pa agresion në lëkurë.

Ruan nga thatësia

Përbërësit aktivë hidratues përmirësojnë komoditetin e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni në lëkure dhe më pas shpëlajeni.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

AQUA (WATER, EAU) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● PEG-80 GLYCERYL COCOATE ● SODIUM CHLORIDE ● GLYCERIN ● SODIUM COCOAMPHOACETATE ● SODIUM LAURETH-8 SULFATE ● SODIUM METHYL COCOYL TAURATE ● PARFUM (FRAGRANCE) ● COCO-GLUCOSIDE ● GLYCERYL OLEATE ● MAGNESIUM LAURETH SULFATE ● SODIUM OLETH SULFATE ● MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE ● CITRIC ACID ● DMDM HYDANTOIN ● MAGNESIUM OLETH SULFATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Extra Rich Dermatological Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART