Uriage – Eau Thermale Water Jelly

2,050 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Eau Thermale Water Jelly

Hidratues dhe freskues në të njëjtën kohë, i formuluar posaçërisht për lëkurat normale dhe mikse. Tekstura e tij përthithet lehtësisht nga lëkura duke e lënë atë të hidratuar deri në thellësi.

Karakteristikat:

 • I pasur me ujë termal, ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur një nivel optimal të hidratimit.
 • Ndihmon për të rikrijuar një film në sipërfaqe.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë dhe dekolte të pastruar plotësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water, Eau), Butylene Glycol, Diglycerin, Dimethicone, Xylitylglucoside, 1-2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Anhydroxylitol, Glycerin, Trehalose, Urea, Xylitol, Chlorphenesin, Sodium Hyaluronate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysilicone-11, Sodium Hydroxide, Glucose, O-Cy-Men-5-Ol, Parfum (Fragrance), Pentylene Glycol, Serine, Caprylyl Glycol, Algin, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullylan, Decyl Glucoside, Potassium Phosphate, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Eau Thermale Water Jelly”

LART