Uriage – Eau Thermale Serum

2,300 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Eau Thermale Serum

Serum hidratues i cili targeton të gjitha shtresat e lëkurës me përbërësit e tij aktivë për të rivendosur mekanizmat natyral të hidratimit. Një formulë e pasuruar me agjentë të fuqishëm hidratues për të rigjallëruar lëkurën dhe për të ofruar komoditet, butësi dhe shkëlqim.

 • I pasuruar me ujë termal ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur një nivel optimal të hidratimit.
 • Ndihmon për të rikrijuar një film në sipërfaqe dhe gradualisht lëshon agjentët hidratues.
 • Vepron në rindërtimin e barrierës duke kufizuar dehidratimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni  serumin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë dhe qafë të pastruar plotësisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua (Water, Eau), Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Butylene Glycol, Diglycerin, Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Xylitol, Glycerin, Trehalose, Urea, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chlorphenesin, Glucose, Xanthan Gum, O-Cymen-5-Ol, Parfum (Fragrance), Pentylene Glycol, Serine, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Potassium Phosphate

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Eau Thermale Serum”

LART