Uriage – Eau Thermale Night Water Mask

2,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Eau Thermale Night Water Mask

Fuqia hidratuese e ujit termal në një maskë unike nate me një teksturë xheli ultra të lehtë. Lëkura është e çlodhur, si mbas “8 orëve gjumë”. Lëkura mbetet plotësisht e hidratuar, elastike dhe e butë.

 • Ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur nivelet optimale të hidratimit. Ekstrakti antioksidues Edelweiss e lë lëkurën e freskët dhe rrezatuese.
 • Krijon një film sipërfaqësor dhe gradualisht lëshon agjentët hidratues.
 • Rivendos efektin pengesë për të kufizuar dehidratimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të hollë çdo mbrëmje në fytyrën e pastruar.
Lëreni përgjatë gjithë natës. Shpëlajeni kur zgjoheni me ujë micelar ose spërkatni fytyrën tuaj me ujë termal Uriage për të zgjatur hidratimin.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water, Eau), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Squalane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp Copolymer, Xylitylglucoside, Trehalose, Urea, Anholene-Glylen-Cyliten-X-Cylent-X-Cyliten-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylen-X-Cylen-X-Cylent-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-Xylene-X-Cylene-X-Glycol, E-Glycol,, Xylitylglucoside, Serine, Perfume (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Glucose, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Alcohol, Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract, Potassium Ciodium 420) Acrylate, Acrylate Glyceryl, Pullulan, Alcohol, Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract, Potassium Ciodium 420) Acrylate, Acrylic Phosphate, Potassil Size (Citrocidum), Acrylate, Pullulan, Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract, Potassium Ciodium 420)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Eau Thermale Night Water Mask”

LART