- 20%

Uriage – Eau Thermale Night Water Mask

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,760 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Eau Thermale Night Water Mask

Fuqia hidratuese e ujit termal në një maskë unike nate me një teksturë xheli ultra të lehtë. Lëkura është e çlodhur, si mbas “8 orëve gjumë”. Lëkura mbetet plotësisht e hidratuar, elastike dhe e butë.

 • Ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur nivelet optimale të hidratimit. Ekstrakti antioksidues Edelweiss e lë lëkurën e freskët dhe rrezatuese.
 • Krijon një film sipërfaqësor dhe gradualisht lëshon agjentët hidratues.
 • Rivendos efektin pengesë për të kufizuar dehidratimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të hollë çdo mbrëmje në fytyrën e pastruar.
Lëreni përgjatë gjithë natës. Shpëlajeni kur zgjoheni me ujë micelar ose spërkatni fytyrën tuaj me ujë termal Uriage për të zgjatur hidratimin.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water, Eau), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Squalane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp Copolymer, Xylitylglucoside, Trehalose, Urea, Anholene-Glylen-Cyliten-X-Cylent-X-Cyliten-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylen-X-Cylen-X-Cylent-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-Xylene-X-Cylene-X-Glycol, E-Glycol,, Xylitylglucoside, Serine, Perfume (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Glucose, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Alcohol, Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract, Potassium Ciodium 420) Acrylate, Acrylate Glyceryl, Pullulan, Alcohol, Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract, Potassium Ciodium 420) Acrylate, Acrylic Phosphate, Potassil Size (Citrocidum), Acrylate, Pullulan, Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract, Potassium Ciodium 420)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Eau Thermale Night Water Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART