Uriage – Eau Thermale Light Water Cream (SPF 20)

2,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Light Water Cream SPF 20

Krem hidratues që rimbush dhe ndriçon lëkurën e fytyrës tuaj. Ideal për kujdesin e lëkurave normale-mikse. Gjithashtu e mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB falë filtrit SPF20.

Karakteristikat:

 • I pasuruar me ujë termal ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur një nivel optimal të hidratimit.
 • Ndihmon për të rikrijuar një film në sipërfaqe.
 • Mburoja kundër ndotjes dhe filtrave UVA / UVB.
 • Hipoalergjik
 • Testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në të gjithë fytyrën të pastruar plotësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

20

Aqua (Water, Eau), Ethylhexyl Methoxycinamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Polymethyl Methacrylate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Steareth-2, Steareth-21, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Parfum (Fragrance), Glycerin, Trhalose, Urea, Cetyl Alcohol, Chlorphenesin, Tetrasodium Edta, Xylitylglucoside, Ahdroxylitol, Citric Acid, O-Cy-Men-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Serine, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Xylitol, Glucose, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Bht, Potassium Phosphate

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Eau Thermale Light Water Cream (SPF 20)”

LART