- 20%

Uriage – Eau Thermale Hydration & Radiance Ritual Coffret

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,800 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Eau Thermale Hydration & Radiance Ritual Coffret

Seti i Uriage Eau Thermale Hydration & Radiance Ritual Coffret përmban produkte hidratuese që krijojnë rutinën e përsosur për lëkurën normale dhe mikse. Me blerjen e Eau Thermale Water Cream 40ml dhe Eau Thermale Eye Contour Water Cream 15ml përfitoni falas Eau Thermale Water Sleeping Mask 15ml dhe një qiri aromatik Uriage!

Eau Thermale Water Cream 40ml

Krem hidratues që rimbush dhe ndriçon lëkurën e fytyrës tuaj. Ideal për kujdesin e lëkurave normale-mikse.

 • I pasuruar me ujë termal ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur një nivel optimal të hidratimit.
 • Ndihmon për të rikrijuar një film në sipërfaqe.
 • Hipoalergjik
 • Testuar nën kontroll dermatologjik.

Eau Thermale Eye Contour Water Cream 15ml

Efekti zbutës i kremit të syve zvogëlon shfaqjen e vijave të imëta nga dehidratimi. Ky trajtim hidraton epidermën delikate rreth syve.

 • I pasuruar me ujë termal, ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur nivelet optimale të hidratimit.
 • Lejon formimin e një filmi sipërfaqësor dhe gradualisht çliron agjentët hidratues.
 • Kufizon dehidratimin e lëkurës.
 • Tekstura e freskët ndriçon menjëherë dhe freskon zonën e syve.

Eau Thermale Water Sleeping Mask 15ml

Fuqia hidratuese e ujit termal në një maskë unike nate me një teksturë xheli ultra të lehtë. Lëkura është e çlodhur, si mbas “8 orëve gjumë”. Lëkura mbetet plotësisht e hidratuar, elastike dhe e butë.

 • Ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur nivelet optimale të hidratimit. Ekstrakti antioksidues Edelweiss e lë lëkurën e freskët dhe rrezatuese.
 • Krijon një film sipërfaqësor dhe gradualisht lëshon agjentët hidratues.
 • Rivendos efektin pengesë për të kufizuar dehidratimin.

Udhëzime mbi përdorimin

Eau Thermale Water Cream

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në të gjithë fytyrën të pastruar plotësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

Eau Thermale Eye Contour Water Cream

Aplikoni kremin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje me goditje të lehta në të gjithë konturin e syve.

Eau Thermale Water Sleeping Mask

Aplikoni një shtresë të hollë çdo mbrëmje në fytyrën e pastruar.
Lëreni përgjatë gjithë natës. Shpëlajeni kur zgjoheni me ujë micelar ose spërkatni fytyrën tuaj me ujë termal Uriage për të zgjatur hidratimin.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet, Vazo

Sasia

15ml, 40ml

Eau Thermale Water Cream
Aqua (Water, Eau), Ethylhexyl Methoxycinamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Polymethyl Methacrylate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Steareth-2, Steareth-21, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Parfum (Fragrance), Glycerin, Trhalose, Urea, Cetyl Alcohol, Chlorphenesin, Tetrasodium Edta, Xylitylglucoside, Ahdroxylitol, Citric Acid, O-Cy-Men-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Serine, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Xylitol, Glucose, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Bht, Potassium Phosphate
Eau Thermale Eye Contour Water Cream
Aqua (Water, Uae), Butylene Glycol Isononyl Isononanoate,,, Propanediol 1,2-Hexanediol,, Dimethicone Polymethyl Methacrylate Tromethamine,, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Phenoxyethanol,, Sodium Dextran Sulfate Sodium Acrylate,, Xylitylglucoside / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Anhydroxylitol, Isohexadecane, Glycerin, Trehalose, Urea, Xylitol, O-Cymen-5-Ol, Polysorbate 80, Glucose, Pentylene Glycol, Serine, Sorbitan Oleate, Disulgin-Glodycaprylyphony, Algin-5-Olle, Polysorbate 80, Glucose, Pentylene Glycol, Serine, Sorbitan Oleate, Disulgin Sorbitan Oleate, Disulgin-Glodycaprylate, Algin-Glodycapry Lyphate, Algin-5-Olryphone, Polysorbate 80 Sorbate, Pentylene Glycol, Algodin Sorbitan Oleate, Glodylodium Sorbitan Oleate, Algodin-Glodycaprylodc Hyaluronate, Potassium Phosphate
Eau Thermale Water Sleeping Mask
Aqua (Water, Eau), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Squalane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp Copolymer, Xylitylglucoside, Trehalose, Urea, Anholene-Glylen-Cyliten-X-Cylent-X-Cyliten-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylent-X-Cylen-X-Cylen-X-Cylent-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-X-Cylene-Xylene-X-Cylene-X-Glycol, E-Glycol,, Xylitylglucoside, Serine, Perfume (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Glucose, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Alcohol, Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract, Potassium Ciodium 420) Acrylate, Acrylate Glyceryl, Pullulan, Alcohol, Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract, Potassium Ciodium 420) Acrylate, Acrylic Phosphate, Potassil Size (Citrocidum), Acrylate, Pullulan, Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract, Potassium Ciodium 420)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Eau Thermale Hydration & Radiance Ritual Coffret”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART