- 20%

Uriage – Eau Thermale H.A. Booster Serum

Original price was: 4,200 Lekë.Current price is: 3,360 Lekë.

Serum hidratues dhe ushqyes për të gjitha llojet e lëkurës, i përshtatshëm për fytyrën dhe qafën

Përshkrimi i Produktit

Uriage Eau Thermale H.A. Booster Serum

Uriage Thermal Spring Water Sérum Booster H.A është një serum përforcues hidratues, i zhvilluar për të përmirësuar cilësinë e lëkurës, për më shumë shkëlqim.

 • Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
 • 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale.
 • Aroma e saj është një aromë bergamoti dhe pjeshke me një notë zambaku.
 • Lëkura është e hidratuar, e ushqyer dhe e lëmuar.
 • Tekstura e saj e rehatshme dhe jo komedogjene ofron një aplikim shumë të këndshëm.
 • E testuar dermatologjikisht.

Përbërësit aktiv:

 • Në qëndër të formulës është Acid Hialuronik në përqendrim 1.5% lejon formimin e një shtrese mbrojtëse në sipërfaqe, linjat e holla të dehidrimit zbuten dhe lëkura rifiton shkëlqim dhe butësi.
 • Gjithashtu është i pasuruar me Aquaxyl  & Ekstrakt i lules së marshmallow – rrit hidratimin e shtresave të lëkurës dhe e mbron nga agresionet e jashtme, lëkura hidratohet gradualisht dhe në mënyrë të qëndrueshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 deri në 3 pika së bashku me produktin tuaj të kujdesit të lëkurës, rekomandohet Crème d’Eau nga gama Uriage. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Uriage

Linja

Thermal Spring Water

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water, Eau), Glycerin, Diglycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Xylitylglucoside, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 20, Anhydroxylitol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Xylitol, Glucose, Parfum (Fragrance), Althaea Officinalis Flower Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Eau Thermale H.A. Booster Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART