- 20%

Uriage – Eau Thermale Eye Contour Water Treatment

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,760 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Eau Thermale Eye Contour Water Treatment

Efekti zbutës i kremit të syve  zvogëlon shfaqjen e vijave të imëta nga dehidratimi. Ky trajtim hidraton epidermën delikate rreth syve.

 • I pasuruar me ujë termal, ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur nivelet optimale të hidratimit.
 • Lejon formimin e një filmi sipërfaqësor dhe gradualisht çliron agjentët hidratues.
 • Kufizon dehidratimin e lëkurës.
 • Tekstura e freskët ndriçon menjëherë dhe freskon zonën e syve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje me goditje të lehta në të gjithë konturin e syve.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua (Water, Uae), Butylene Glycol Isononyl Isononanoate,,, Propanediol 1,2-Hexanediol,, Dimethicone Polymethyl Methacrylate Tromethamine,, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Phenoxyethanol,, Sodium Dextran Sulfate Sodium Acrylate,, Xylitylglucoside / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Anhydroxylitol, Isohexadecane, Glycerin, Trehalose, Urea, Xylitol, O-Cymen-5-Ol, Polysorbate 80, Glucose, Pentylene Glycol, Serine, Sorbitan Oleate, Disulgin-Glodycaprylyphony, Algin-5-Olle, Polysorbate 80, Glucose, Pentylene Glycol, Serine, Sorbitan Oleate, Disulgin Sorbitan Oleate, Disulgin-Glodycaprylate, Algin-Glodycapry Lyphate, Algin-5-Olryphone, Polysorbate 80 Sorbate, Pentylene Glycol, Algodin Sorbitan Oleate, Glodylodium Sorbitan Oleate, Algodin-Glodycaprylodc Hyaluronate, Potassium Phosphate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Eau Thermale Eye Contour Water Treatment”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART