- 20%

Uriage – Eau Thermal Hand Cream

Original price was: 800 Lekë.Current price is: 640 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Uriage Eau Thermal Hand Cream

Ky krem për duar është një përkujdesje ushqyese e pasur me ujë termal Uriage , i mban ato të buta dhe lufton kundër agresioneve klimatike. Water Hand Cream qetëson dhe sjell rehati për duart e thata dhe të dobësuara. Thonjtë duken më të forcuar dhe duart më të lëmuara.

 • Qetëson: I pasur me ujin termal Uriage dhe vetitë e tij unike, lëkura qetësohet.
 • Hidraton: Formula hidraton epidermën e thatë.
 • Ushqen dhe mbron: Gjalpi Shea, përbërësi ushqyes, i jep një rehati optimale duarve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme në duar.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Eau Thermal Hand Cream”

AQUA (WATER, EAU) ● GLYCERIN ● DIMETHICONE ● BUTYLENE GLYCOL ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● CETYL ALCOHOL ● CETEARYL ISONONANOATE ● ISONONYL ISONONANOATE ● GLYCERYL BEHENATE ● POTASSIUM CETYL PHOSPHATE ● HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER ● PHENOXYETHANOL ● GLYCERYL STEARATE ● PEG-100 STEARATE ● PARFUM (FRAGRANCE) ● CHLORPHENESIN ● TOCOPHERYL ACETATE ● o-CYMEN-5-OL ● XANTHAN GUM ● POLYSORBATE 60 ● SORBITAN ISOSTEARATE ● SODIUM HYDROXIDE ● CITRIC ACID

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART