- 20%

Uriage – DS Regulating Soothing Hair Lotion

Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 2,000 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Uriage DS Regulating Soothing Hair Lotion

Locioni për flokët nga Uriage është një zgjidhje tepër praktike, me teskturë jo të yndyrshme, për përdorim të përditshëm. Lëkura e kokës kthehet shpejt në normalitet, rimerr pamjen e saj të shëndetshme dhe zbokthi reduktohet menjeherë. Vaji esencial i drurit Cade është një përbërës që rregullon rinovimin e qelizave. Teknologjia e patentuar TLR2-Regul synon reduktimin në mënyrë specifike irritimin e kokës të shkaktuar nga mikroorganizmat. Lëkura pastrohet thellësisht, falë përbërësve aktivë pastrues dhe ujit termal Uriage.

 • Hipoalergjik
 • Pa fragrancë
 • Jo komedogjenik

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni në lëkurën e kokës të thatë ose të lagur, dy herë në ditë. Lëreni të veprojë.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

AQUA (WATER, EAU) – ALCOHOL – BUTYLENE GLYCOL – PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL – PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES – PIROCTONE OLAMINE – CITRIC ACID – JUNIPERUS OXYCEDRUS WOOD OIL – PHYTOSPHINGOSINE – ASIATICOSIDE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – DS Regulating Soothing Hair Lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART