Uriage – DS Regulating Soothing Emulsion

1,900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – DS Regulating Soothing Emulsion

Ky locion është formuluar për të zvogëluar acarimin, rrjepjet e lëkurës (anash hundës, vetullave, zonën e flokëve) dhe skuqjen e trupit. Falë një veprimi specifik rregullues të dyfishtë, kjo përkujdesje për lëkurën ristrukturon dhe redukton ndjesitë e shqetësimit dhe tërheqjes, ndërsa hidraton lëkurën.

Qetëson acarimin
Për herë të parë në dermo-kozmetikë, teknologjia e patentuar TLR2-Regul synon posaçërisht acarimin e shkaktuar nga mikroorganizmat.

Pastron dhe purifikon
Lëkura pastrohet, falë përbërësve aktivë pastrues të thellë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 1 deri në 2 herë në ditë pasi të keni pastruar lëkurën me Xhelin Pastrues DS. Shmangni kontaktin me sytë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water, Eau), Glycerin, Octyldodecanol, Butylene Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sodium Polyacrylate, Pentylene Glycol, Polysorbate 60, Piroctone Olamine, Xanthan Gum, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Phytosphingosine, Citric Acid, Asiaticoside.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – DS Regulating Soothing Emulsion”

LART