Uriage – DS Regulating Foaming Gel

1,690 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – D.S Regulating Foaming Gel

Kremoz dhe ultra-i butë, ky xhel shkumues e lë lëkurën të butë, të pastër dhe komode.

Pastron
Baza ultra-e butë e larjes pastron dhe eleminon papastërtitë pa tharë lëkurën.

Qetëson acarimet
Për herë të parë në dermo-kozmetikë, teknologjia e patentuar TLR2-Regul vepron posaçërisht në ndjenjat e shqetësimit të shkaktuara nga prania e mikroorganizmave.

Pastron dhe purifikon
Falë përbërësve aktivë pastrues, lëkura pastrohet.

Udhëzime mbi përdorimin

Në duar: pastroni për 30 sekonda pa harruar gishtat e mëdhenj, thonjtë dhe kyçet, më pas shpëlajeni tërësisht.
Në skalpin e kokës: përdoreni 2-3 herë në javë.
Në fytyrë dhe trup: përdoreni një ose dy herë në ditë.
Shmangni kontaktin me sytë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulphate, Sodium Cocoamphoacetate, Butylene Glycol, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Sodium Laureth-8 Sulphate, Zinc Coceth Sulfate, Sodium Lauroyliscodium Glutcoylate, Sodium Lauroyliscodium Glutcoylate, Sodium Laurosyliscodium Glutcoylate, Sodium Laurosyliscodium Glutcoylat Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Piroctone Olamine, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulphate, Benzoic Acid, Copper Gluconatic, Oganose-Gluconatic, Oganose-Sulphate, Magnese-3, Ci 42090 (Blue 1).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – DS Regulating Foaming Gel”

LART