- 20%

Uriage – DS Hair Gentle Balancing Shampoo

Original price was: 1,650 Lekë.Current price is: 1,320 Lekë.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Uriage DS Hair Gentle Balancing Shampoo

Inovacioni DS Hair: linja e parë e shampove që përfshin ujin termal nga Alpet Franceze. Kjo shampo trajtimi kundër zbokthit eleminon zbokthin e thatë dhe atë të yndyrshëm. Skalpi pastrohet dhe kruarjet qetësohen. Fokët mbeten të butë, të bukur dhe me shkëlqim.

Veprim qetësues
Teknologjia e patentuar TLR2-Regul e kombinuar me ujë termal punojnë posaçërisht për të qetësuar dhe mbrojtur lëkurën e kokës.

Veprimi pastrues
Formula e saj e bazuar në Piroctone Olamine pastron lëkurën e kokës.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorim i përditshëm ose në kombinim me shampon e trajtimit kundër zbokthit DS HAIR. Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar butë. Shpëlajeni tërësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate, Decyl Glucoside, Butylene Glycol, Perfume (Fragrance), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate, Decyl Glucoside, Butylene Glycol, Perfume (Fragrance), Coco-Glucoside, Glyceryl Olegose-Benzo-Benzo-Benzo-22 Sodium Chloride, Citric Acid, Glycerin, Piroctone Olamine, Coconut Acid, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Phytosphingosin, Alcohol, Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract, Asiaticoside, Potassium Sorbate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – DS Hair Gentle Balancing Shampoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART