- 20%

Uriage – DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo

Original price was: 2,300 Lekë.Current price is: 1,840 Lekë.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Uriage – DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo

Inovacioni DS Hair: diapazoni i parë i shampove që përfshin ujin termal  nga Alpet Franceze. Kjo shampo trajtimi kundër zbokthit eliminon zbokthin e thatë dhe atë të yndyrshëm. Skalpi pastrohet dhe kruarjet qetësohen. Fokët mbeten të butë, të bukur dhe me shkëlqim.

Veprim qetësues
Teknologjia e patentuar TLR2-Regul e kombinuar me ujë termal punojnë posaçërisht për të qetësuar dhe mbrojtur lëkurën e kokës.

Veprimi pastrues
Kombinimi i piroktonit olaminë dhe laktatit të zinkut lufton dhe parandalon Malassezinë e tepërt që përkeqëson zbokthin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një ose dy herë në javë në flokë të lagur dhe masazhojeni butë, lëreni për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht.Shmangni kontaktin me sytë.

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

AQUA (WATER, EAU) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● SODIUM COCOYL GLUTAMATE ● COCAMIDOPROPYL BETAINE ● DECYL GLUCOSIDE ● PARFUM (FRAGRANCE) ● BUTYLENE GLYCOL ● PIROCTONE OLAMINE ● COCO-GLUCOSIDE ● GLYCERYL OLEATE ● CITRIC ACID ● PEG-4 DISTEARYL ETHER ● ZINC LACTATE ● POLYQUATERNIUM-22 ● SODIUM CHLORIDE ● POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6 ● GLYCERIN ● DISTEARYL ETHER ● LAURETH-2 ● PEG/PPG-120/10 TRIMETHYLOLPROPANE TRIOLEATE ● DICAPRYLYL ETHER ● COCONUT ACID ● SODIUM BENZOATE ● HIBISCUS SABDARIFFA FLOWER EXTRACT ● PHYTOSPHINGOSINE ● t-BUTYL ALCOHOL ● ALCOHOL ● LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT ● ASIATICOSIDE ● POTASSIUM SORBATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART