- 20%

Uriage – Depiderm Brightening Eye Contour Care

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,200 Lekë.Current price is: 2,560 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Brightening Eye Contour Care

Ideuar për konturin e syve me veprim të trefishtë që zvogëlon rrudhat, fryrjen dhe rrathët e errët për një efekt të menjëhershëm energjik të syve. Kompleksi i përbërësve aktivë ndihmon në reduktimin e rrathëve të errët të syve. Përbërësit aktivë hidratues dhe zbutës ndihmojnë në zvogëlimin e rrudhave dhe vijave të holla. Shenjat e lodhjes reduktohen nga zona e konturit të syve.

Përbërësit aktivë:

 • Uji termal Uriage
 • Vitamin C dhe vitamin E
 • Dextran Sulphate

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, duke masazhuar lehtë konturin e syve.

Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Uriage – Depiderm Brightening Eye Contour Care
 • Kejsi S.

  Mund ta konsideroj super produkt! Zgjohesh me sy te enjtur, perdor kremin dhe je sikur je zgjuar e fresket pa enjtje. Kam perdorur disa linja por Uriage eshte me te vertet shume i mire. E sugjeroj ☺️

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART