- 20%

Uriage – Dépiderm Brightening Corrective Serum

3,160 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Dépiderm Brightening Corrective Serum

Serum për fytyrën i cili  ofron shkëlqim dhe ringjall lëkurën e lodhur. Korrigjon pamjen duke lënë një përfundim të ndritshëm në lëkurë. Pasuruar me ujë termal të Uriage, vitaminë C dhe përbërës të tjerë që luftojnë radikalet e lira. Zvogëlon njollat, unifikon dhe mbron lëkurën nga elementët e jashtëm. Formula përmban aromë të lehtë të këndshme.

Përbërësit aktivë:

 • Ekstrakt bizeleje
 • Vitaminë C
 • Uji termal Uriage
 • Vitamin E & PP
 • Illuminating pearly particles

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte, përpara rutinës tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

30ml

Aqua (Water, Eau), Dicaprylyl Carbonate, Isodecyl Neopentanoate, Ptfe, Butylene Glycol, Diglycerin, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Methyl Glucose Sesquistearate, Peg-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Maltodextrin, 1,2-Hexanediol, Ascorbyl Glucoside, Creatine, Dimethicone, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Sucrose Dilaurate, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Niacinamide, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Citrate, Xanthan Gum, O-Cymen-5-Ol, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract, Biosaccharide Gum-1, Mica, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Citric Acid, Tocopherol

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Dépiderm Brightening Corrective Serum”

LART