Uriage – Cleansing Cream

2,650 Lekë

Kategoritë: , Etiketa: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Cleansing Cream

Kremi pastrues Uriage është një produkt pastrues dhe ushqyes 2-në-1 i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë edhe ato të ndjeshme. Formuluar me Glicerinë, e cila mbron lëkurën nga acarimet e mjedisit dhe ujë termal Uriage, i cili lehtëson ndjesitë e diskomfortit. Me një aromë të këndshme, ky krem pastrues dhe ushqyes 2 në 1 e lë lëkurën  të pastër në mënyrë të përsosur, të butë dhe të hidratuar.

Baza e saj pastruese pa sapun eliminon të gjitha papastërtitë, ndërsa përbërësit ushqyes ruajnë ekuilibrin dhe komoditetin e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në lëkurën e lagur dhe masazhojeni derisa të formojë një shkumë, pastaj shpëlajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

AQUA (WATER, EAU) ● MAGNESIUM LAURETH SULFATE ● DECYL GLUCOSIDE ● GLYCERIN ● COCAMIDOPROPYL BETAINE ● PARFUM (FRAGRANCE) ● STYRENE / ACRYLATES COPOLYMER ● SODIUM CHLORIDE ● PEG-120 METHYL HYDROGEN SHELL ●

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Cleansing Cream”

LART