Uriage – Bebe Peri-oral care

1,350 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Uriage – Bebe Peri-oral care

Krem për irritimet në zonën perreth buzeve i pasuruar me Ujë Termal Uriage i shoqëruar me kompleksin e patentuar TLR2-Regul qetëson irritimin dhe qetëson skuqjen rreth gojës.

 • Teknologjia e patentuar TLR2-Regul dhe Uji Termal Uriage qetësojnë shqetësimin e shkaktuar nga mikroorganizmat.
 • Glukonati i bakrit dhe i zinkut kufizojnë florën bakteriale.
 • Përbërësit e tij aktivë riparojnë barrierën e lëkurës dhe rikthen rehatinë dhe elasticitetin. Përveç kësaj, trajtimi përbën një mbrojtje “oleo-minerale” në sipërfaqen e epidermës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 ose 3 herë në ditë në zonën e irrituar, pasi lëkura të jetë pastruar dhe tharë mirë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Uriage

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua (Water, Eau), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Propylheptyl Caprylate, Sodium Chloride, Cetearyl Isononanoate, Butylene Glycol, Octyldodecanol, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Zinc Oxide, Disteardimodium Hectorite, Octyldodecyl Xyloside, PEG-30 Dipolyhydroxistearate, Paraffin, Magnesium Sulfate, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Propylene Carbonate, Copper Gluconate, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Manganese Gluconate, Zinc Gluconate, Asiaticoside, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Synthetic Wax, Ethylene/Propylene Copolymer, Polyethylene.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Uriage – Bebe Peri-oral care”

LART